Virtual House Software

Nasza kreatywność pozwoli Ci na wyjątkową realizację projektu.

Nasza wiedza i pasja pozwala tworzyć aplikacje VR/AR dla biznesu z wielu branż. Technologia ta jest coraz częściej wykorzystywana na rynku w celach promocyjnych, marketingowych, sprzedażowych, rozrywkowych, edukacyjnych i wielu innych.

Od samego początku Virtual Software House zajmuje się tworzeniem gier oraz aplikacji dostosowanych do potrzeb klientów. Korzystamy z najnowszej technologii i dbamy o każdy szczegół projektu.

Dzięki dokładnej analizie projektu, rozmowie z klientem i poznaniu jego oczekiwań proponujemy plan realizacji i pokazujemy płynące z niego korzyści. Potrafimy jasno i szczegółowo wytłumaczyć zasady działania używanych technologii, przewidywane problemy bądź konieczność wprowadzenia zmian.

Nasze mocne strony

Oprócz tworzenia rozwiązań dla biznesu prowadzimy również salon wirtualnej rzeczywistości. To daje nam ogromną przewagę nad konkurencją! Jesteśmy w stanie poznać reakcje klientów na różne rozwiązania technologiczne, zobaczyć emocje, które odczuwają i jeszcze precyzyjniej tworzyć projekty i scenariusze aplikacji.

1

Od 2017 roku przeprowadziliśmy ponad 130 tys. symulacji. Z racji tego przygotowana dla Ciebie aplikacja będzie najwyższej jakości. Dokładnie zaplanujemy scenariusz, wykorzystamy do tego najbardziej optymalne technologie i przetestujemy ją wiele razy, zanim ujrzy ją Twój klient. Nabyte doświadczenie pozwala nam również na znajdywanie kreatywnych, niebanalnych rozwiązań i szybkie radzenie sobie z napotkanymi problemami.

2

Jeżeli chcesz wyróżnić swój projekt, to możemy stworzyć ścieżkę dźwiękową własnej produkcji. Dzięki temu aplikacja będzie oryginalna i wyjątkowa! Możliwość autorskiej aranżacji audio będzie idealne wpasowywać się w klimat gry czy wizualizacji i podkreśli jej walory.

3

Aplikacje są przyjazne dla każdego! Nasze symulacje są dokładnie przemyślane, dzięki czemu nie powodują bólu głowy, nudności czy innego rodzaju dyskomfortu, który może wystąpić podczas użytkowania VR. Gwarantuje to przyjemność oglądania i doświadczania immersji oraz szeroki zasięg wśród klientów, gdyż każdy będzie mógł założyć gogle bez negatywnych reakcji ze strony błędnika.

Dlaczego właśnie my?

Z racji tego, że technologia VR/AR to nasza pasja, podchodzimy do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem, poczuciem odpowiedzialności i ekscytacją. Naszym celem jest stworzenie finalnego produktu na czas i spełniającego wszystkie Twoje założenia. Cały proces wykonywania symulacji planujemy tak, aby niosła pełną wartość merytoryczną i immersyjną. Dodatkowo umożliwiamy Ci wybór urządzenia, na którym będzie wyświetlana – wyjątkowo mobilny Oculus Quest, bądź tradycyjne stanowisko VR dla najlepszej wydajności. Wszystko zależy od Twoich priorytetów, które są dla nas wyznacznikiem prac.